İADE VE DEİŞİM


- İADE 


Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler aşağıdaki şekildedir:
Satın aldığınız her ürünü siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 (ondört) gün içerisinde hiçbir gerekçe göstermeksizin ve ürün hasarlı olmasa dahi iade talebinizi yazılı olarak bize iletebilir ve ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 (ondört) gün içerisinde GOP Tekstil İnşaat Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Mehmet Nesih Özmen Mahallesi, Defne Sokak İhsan İş Merkezi No:9 Kat: 2 Merter Güngören/İstanbul adresine geri göndererek iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş, tekrar satılabilirliği bozulmamış haliyle, sipariş numarası ile geri göndermeniz gerekmektedir. Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları, bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır. Kullanılmış veya tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.Ürünün faturası gönderilmemişse ya da eksikse iade kabul edilmez. Teslim aldığınız ürünlerin kargodan eksik çıkması durumunda contact@madmext.com adresimize sipariş numaranızı belirterek durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede bu konuda cevap verilecektir. Dilerseniz 0850 333 97 02 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz.

- DEĞİŞİM


Ürün / ürünlerinizi tüm fatura nüshaları ve İADE FORMU ile birlikte herhangi bir kargo şirketiyle açık adresimize yollamanız gerekiyor. Eğer ürün stoklarımızda mevcut ise 2 gün içerisinde ürününüzü paketleyip kargoya veriyoruz. Beden ve model değişikliğinde yollanan kargonun ücreti size aittir. Yalnızca tarafımızdan kaynaklanan hatalı ürünlerin kargo bedelini biz karşılıyoruz. Paketi size en yakın Mng kargo ile GOP tekstile yollamak istediğinizi belirttiğiniz taktirde, indirimli bir şekilde yollayabiliyorsunuz. Yeni ürününüzü kargoya verdiğimizde sizden yeni bir kargo bedeli talep etmiyoruz. Lütfen iade formuna istediğiniz ürünün kod-renk-beden bilgilerini yazınız.